Fontos győzelem, elhoztuk Érdről a három pontot!

Futsalcsapatunk megszerezte második NB II-es győzelmét, 4-3-ra nyertünk a 5 Stars-Érdi VSE otthonában.

Két döntetlen után most már különösen éheztünk a sikerre, és már az első percben megszereztük a vezetést, Czinege Norbert gyönyörű csele után nagyszerű labdát adott Temesi Norbertnek, aki a bal alsóba lőtt (0-1).

Két perc múlva egy szögletet követően Lak Imre szépített (1-1), de nem sokkal később egy újabb Temesi-villanás jött, csapatkapitányunk passzát Nagy Tamás váltotta gólra (1-2). A szünetre így ismét előnnyel mehettünk, de ezzel eddig sem volt gond, ám a helyzetkihasználással sajnos megint.

Újabb hosszú gólcsend jött, amit a 32. percben Németh Gábor lövése után zártunk le, a labda végül Gáspár Tiborról pattant a kapuba (1-3, öngól). Ellenfelünk átállt az öt a négyre, és szinte azonnal egyenlített Gáspár révén, ám négy perccel később Németh most már az ellenfél segítsége nélkül volt eredményes (2-4).

A vége így is izgalmas lett, mert Harsányi Dániel szépített (3-4), de az utolsó percekben jól tudtuk tartani a labdát, és nálunk maradt az előny. Győzelmünkkel két helyet feljebb léptünk a tabellán, és pontszámban az Érdet is beértük. Folytatás jövő hétfőn, a harmadik helyen álló REAC ellen.

FÉRFI FUTSAL NB II NYUGATI CSOPORT, 10. FORDULÓ
5 STARS-ÉRDI VSE – BAK 3-4 (1-2)
BAK
: Borsi – Temesi, Németh, Kulik, Czinege – Nagy, Kántor, Köntés, Karacs. Játékos-edző: Kántor Barnabás
Gól: Lak, Gáspár, Harsányi, ill. Temesi, Nagy, Gáspár (öngól), Németh

Legutóbbi bejegyzések

Károly Jenő válogatott

Az egyik klublegendákról, Károly Jenőröl éppen most emlékeztek meg egy oldalon a válogatott meccsek kapcsán. Tudjátok hogy mennyire fontos nekünk a BAK múltja, eredményei, a

Bita-dupla után nem sikerült a pontszerzés

Futsalcsapatunk pont nélkül maradt a Dunaújváros ellen, bár két góllal is vezettünk, a vendégek fordítani tudtak. Nagyszerűen indult a találkozó a Sport11-ben, hamar kétgólos előnybe

Nem sikerült a pontszerzés Nagykanizsán

Futsalcsapatunk pont nélkül jött haza az NB II rájátszás második körének első mérkőzéséről. Miután hazai pályán magabiztos győzelmet arattunk, reménykedve utazhattunk el az idegenbeli bajnokira