Bravúros pontszerzés Nagykanizsán

Futsalcsapatunk 3-0-s, parádés első félidőt követően 4-4-es döntetlent játszott hétfőn, Nagykanizsán.

Egyelőre továbbra sem sikerült pótolnunk a távozókat, így ezúttal is igencsak fiatal csapattal vágtunk neki egy vidéki túrának. Jó hír volt ugyanakkor, hogy ezúttal Tóth Gábor ismét pályára tudott lépni nálunk, a célállomás ugyanis ez alkalommal Nagykanizsa volt. Nagyszerűen kezdtük a meccset, Kántor Barnabás adott nagy labdát Németh Gábornak, aki még továbbjátszott Bura Attilához, 18 éves játékosunk pedig nem hibázott (0-1).

A kapott gól után nagyon nyomott a Nagykanizsa, de kitartóan védekeztünk, Borsi Dávid bravúrt bravúrra halmozott, a 16. percben pedig Németh Gábor volt nagyon harcos, és megduplázta az előnyünket (0-2). A szünet előtt szabadrúgáshoz jutottunk, Machalek Attila pedig erre a szituációra beállt a mérkőzésbe, nagy labdát adott Németh-nek, így háromgólos fórral mehettünk szünetre (0-3).

A második játékrészt viszont rosszul kezdtük, ellenfelünk Őri Martin és Bogyó Károly révén visszajött a meccsbe (2-3). Ezt követően rendeztük a sorokat, de a nagy kanizsai nyomás újabb góllá érett, Szőke Ádám egalizált (3-3).

Ekkorra azonban már nekünk is több lett a helyzetünk, és a remek napot kifogó Németh már a harmadik találatát szerezte meg (3-4). Négy perccel később Szőke azonban ismét egyenlíteni tudott (4-4), így ahogy ősszel, ezúttal is döntetlent játszottunk a Nagykanizsával, most viszont sokkal nehezebb körülmények között, így bravúros a pontszerzés.

Folytatás jövő hétfőn, Szigetszentmiklóson.

FÉRFI FUTSAL NB II, NYUGATI CSOPORT, 18. FORDULÓ
NAGYKANIZSA – BAK 4-4 (0-3)
BAK
: Borsi – Kántor, Köntés, Németh, Bura – László (k), Pető, Czinege, Machalek, Tóth, Pellei. Játékos-edző: Kántor Barnabás

Legutóbbi bejegyzések

Károly Jenő válogatott

Az egyik klublegendákról, Károly Jenőröl éppen most emlékeztek meg egy oldalon a válogatott meccsek kapcsán. Tudjátok hogy mennyire fontos nekünk a BAK múltja, eredményei, a

Bita-dupla után nem sikerült a pontszerzés

Futsalcsapatunk pont nélkül maradt a Dunaújváros ellen, bár két góllal is vezettünk, a vendégek fordítani tudtak. Nagyszerűen indult a találkozó a Sport11-ben, hamar kétgólos előnybe

Nem sikerült a pontszerzés Nagykanizsán

Futsalcsapatunk pont nélkül jött haza az NB II rájátszás második körének első mérkőzéséről. Miután hazai pályán magabiztos győzelmet arattunk, reménykedve utazhattunk el az idegenbeli bajnokira